لودینگ

انواع سنگ تراورتن محلات با قیمت

برای سنگ تراورتن، محلات را می توان قطب ایران به شمار آورد و یکی از برندهای مطرح در بازار داخلی و صادراتی، تراورتن محلات نام دارد. تنوع رنگ سنگ تراورتن معادن محلات در بازار رنگ کرم و سفید است. اکثر معادنی که در محلات در زمینه استخراج فعالیت دارند جز سنگ های تراورتن با کیفیت و گران قیمت بازار به شمار می آیند.

انواع تراورتن محلات

اگر قصد دسته بندی سنگ های تراورتن این منطقه مرکزی ایران را داشته باشیم، می توان آن را بر اساس برند معادن عنوان کرد که از مطرح ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تراورتن حاجی آباد
  2. تراورتن عباس آباد
  3. تراورتن دره بخاری
  4. تراورتن آبگرم
  5. تراورتن آتشکوه
تراورتن محلات

قیمت خرید تراورتن محلات

قیمت گذاری سنگ های تراورتنی که از معادن محلات استخراج می شوند به یک سری فاکتور وابسته است که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برند معدن
  • رنگ: زمینه رنگ سنگ های استخراجی معادن محلات از سفید تا کرم بژ است و هر آنچه رنگ به سمت سفید باشد، قیمت آن نیز بالاتر است.
  • نوع برش: برش به صورت بی موج و موجدار است که بیموج قیمت بیشتری دارد.
  • نوع فرآوری: صیقلی و چرمی.

کلام آخر:

سنگ های تراورتن استخراجی معادن محلات را می توان به عنوان بهترین سنگ های تراورتن از نظر پارامترهای کیفی و رنگ در دنیا به شمار آورد و علاوه بر بازار داخلی، حجم زیادی از تقاضا آن جهت بازارهای صادراتی است. گروه سنگ حمید واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد، به تولید تخصصی سنگ تراورتن دره بخاری و حاجی آباد می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09131314311
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد-سنگبری جبال
ایمیل
hamidstone@gmail.com

تماس با ما